Počas víkendu sa známy scenárista Andy Kraus zosobášil so svojou snúbenicou Jankou, ktorá sa už pár dní pýši rovnakým priezviskom – práve táto kráska ho počas obradu mala zaskočiť. Obľúbený slovenský herec sa o tento moment prekvapenia podelil. 

V nedeľu sme vás informovali o svadbe Andyho Krausa a jeho polovičky Janky, ktorí v páre fungujú od roku 2017. Nádherný spoločný okamžik zažili už v októbri, keď na svete  privítali svoju dcérku Adelku. Teraz sa ale do ich celoživotných spomienok navždy zapíše aj vstup do manželského zväzku.

V Zichyho paláci sa okrem rodiny nastávajúceho páru zišli aj tváre slovenského šoubiznisu, ktoré po boku Andyho figurujú už dlhé roky – Peter Marcin, Zuzana Tlučková, Marta Sládečková a nechýbal ani Roman Pomajbo s celou rodinkou.

K jednému z najdojímavejších okamihov malo dôjsť po najdôležitejšej otázke, ktorá rozhoduje o spoločnom živote oboch snúbencov – beriete si tu prítomného? Odpoveď nevesty však zaskočila aj samotného ženícha.

,,Sme veľmi šťastní. Ešte si to všetko musím v pokoji vychutnať. Keď pri sobáši povedala trikrát áno, áno, áno, bolo to prekvapivo milé. Nebolo to vôbec nacvičené. Ja som s tým nerátal. Bolo to veľmi fajn. Také iné a príjemné,“ denníku Plus Jeden Deň sa zveril so svojimi pocitmi novomanžel.

Zdroj: pluska.sk | Foto: YouTube – Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina, Youtube – Televízia JOJ, Instagram/tvmarkizaofficial