Europoslakyňa Monika Beňová si od novembra minulého roku naplno užíva dcérku Leu, ktorú má s partnerom Ľubomírom Klčom. Malý uzlík šťastia rodičom rastie pred očami nezávratnou rýchlosťou, a tak sa snažia vychutnať si každý jeho pokrok. Teraz sa hrdá mamička pochválila týmto!

53-ročná politička sa na sociálnych sieťach delí s fanúšikmi o všetky radosti, ktoré jej do života vnáša rozkošná dcéra. 10-mesačné dievčatko sa teraz pomaly stavia na vlastné nohy a spoznáva svet z vyššej perspektívy.

,,Leočka si po mesiaci povedala, že vezme chodulik na milosť a dnes v ňom začala trajdať po obývačke. Môj starší syn mal ešte takého toho “pavúka” chodúlik pred 33 rokmi a miloval ho tiež,“ píše ku krátkemu videu na Instagrame Monika, ktorá si plne uvedomuje, že nie všetky maminy sú fanúšičkami detského chodítka.

,,Niektoré mamičky chodúliky nepoužívajú pre deti. Ja áno. Je to každého osobné rozhodnutie. Leinke sa to veľmi páči, tak nech si užije zábavku,“ vyjadrila sa plavovláska. Tú v komentároch kritika síce neobišla, no opäť sa našli aj ženy, ktoré si vymoženosť na kolieskach taktiež chvália. Reakcie skúsených dám nájdete nižšie!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/monicabenova, streamable.com