Tehotenstvo Moniky Beňovej sa pred časom stalo jednou z najrozoberanejších tém v našej malej republike, a to z jediného dôvodu – jej vyšší vek. A hoci má táto politička už po päťdesiatke, ničoho sa nebojí a na svoj druhý pôrod sa doslova teší. Bohužiaľ, lekári sa na celú vec pozerajú o niečo inak. Eurosposlankyňa sa tak na sociálnych sieťach mierne posťažovala.

Polovicu letných prázdnin máme za sebou, čo znamená, že jeseň je pomaličky za dverami. Práve v čase, kedy bude zo stromov opadávať lístie, Monika Beňová na svet privedie svoje druhé dieťa, pričom jej prvý syn už prekročil 30-tku.

monika beňová tehotná

Budúca dvojnásobná mamička oslávi 15. augusta 52. narodeniny, čo podľa lekárov nie je práve najlepší vek na pôrod dieťaťa. Avšak slovenská politička sa na to pozerá inak a na svoju dcérku sa nesmierne teší.

Brunetka plná elánu na Facebook pridala príspevok, kde opísala, čo všetko si musí odoprieť na odporúčanie svojho doktora, a to aj napriek tomu, že sa cíti skvelo. ,,Teraz sú moje dni také “uležané”, prejsť sa môžem ísť maximálne do záhrady a jediný “zážitok” je raňajší nákup v potravinách, kde podebatujem s predavačkami a pokladničkami. A všetci sú veľmi milí, tak všeobecne, usmievajú sa a niektorí aj žmurknú ponad rúško,” začína zo začiatku.

Tehuľke lekár zmenil i plán na nasledujúce obdobie, nakoľko sa chystala do hôr. ,,Chceli sme ísť na pár dní do Tatier, ale doktor zakázal aj to, tak pozerám doobeda ruský seriál Kuchyňa, na obed Monka a popoludní si čítam, a večer pozeráme už spolu Prostřeno,” známa kráska opisuje svoj deň, ktorý poväčšine zahŕňa sledovanie televízie.

Monika je smutná najmä z toho, že sa cíti dobre a nemyslí si, žeby toľkoto oddychu potrebovala. ,,Podľa tohto “rozpisu” asi chápete, že celý môj život je spomalený na tempo, ktoré som si vôbec nedokázala predstaviť. Navyše ak máte sama zo seba pocit, že vám nič nie je, a žeby ste mohli pokojne preplávať jazero alebo zabehnúť aspoň 6 km,” pokračuje ďalej v sťažovaní sa.

,,No tak ale nevadí, doktorov treba poslúchať. Ďakujem, že máte trpezlivosť na tieto emočné výlevy, s ktorými sa ani neviem prečo potrebujem podeliť “so svetom”. Iste, radšej by som rozbila atóm, vynašla penicilín alebo zachraňovala svetový mier, ale väčšinu z toho už zabezpečil niekto iný a ten zvyšok ešte bude mať v mojom živote a práci miesto. Len trochu neskôr,” dodáva na záver Beňová, potvrdzujúc, že i keď sa nám verdikt lekára občas páčiť nemusí, treba ho počúvať. Najmä, ak žena čaká bábätko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Facebook/monikabenovaep