Na Slovensku platí tvrdý lockdown, pričom do úvahy neprichádzajú ani takzvané “bubliny” dvoch rodín. Avšak v spoločnosti Dominiky Cibulkovej, ktorá sa nechala prednostne zaočkovať proti ochoreniu Covid-19, sa objavila tesne po podaní vakcíny ďalšia známa tvár a to politička Monika Beňová. 

Magazínu PLUS 7 DNÍ sa dve známe mamičky podarilo zachytiť v Starom meste, kde sa podľa slov Moniky Beňovej mali stretnúť úplne nečakane. ,,Náhodou sme sa stretli v meste, oni išli z prechádzky rovnako ako my, tak sme sa po ceste zhovárali,” europoslankyňa prezradila spomínanému týždenníku a zároveň utrúsila slovko aj o prednostnom očkovaní Dominiky Cibulkovej, ku ktorému malo dôjsť v piatok.

,,Myslím si, že Dominika je fair človek, že by to neurobila náročky. Poznám ju ako fairovú babu, nikdy som sa nestretla s tým, že by urobila nejaký podraz. Ani teraz nemám dôvod veriť tomu, že to bolo inak,” pochybenie tak Beňová nevidí v “kamarátke”. Fotografie zo stretnutia političky a bývalej športovej reprezentantky si môžete pozrieť nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

FOTO BEŇOVEJ A CIBULKOVEJ NÁJDETE TU<<<

dominika cibulkova

Zdroj: plus7dni.pluska.sk | Foto: Instagram/monicabenova/