Hrdá dvojnásobná mamička Monika Beňová má podľa všetkého už tento víkend oženiť svojho prvorodeného 33-ročného syna Martina. Samozrejme, ako svadobná mama musí reprezentovať, čo pre ňu ako političku nie je žiadna novinka. Avšak kvôli šatám ju aj tak zožiera dilema.

Sú tomu 3 mesiace, čo sa slovenská europoslankyňa pochválila fanúšikom, že sa z nej čoskoro stane svokra, pričom synovu nastávajúcu nevestu Grétku dokonca nazvala dcérou. Aktuálne už vrcholia prípravy na obrad.

,,Ideme pozrieť poslednú predsvadobnú nedeľu Maťka. Urobíme si návštevný deň,“ počas víkendu napísala na Instagram Beňová, ktorá sa taktiež pochválila záberom z nákupu obleku.

Monika má síce vo svojom šatníku niekoľko vkusných kostýmov či rób, ktoré by boli na svadbu vhodné, no veľkolepá udalosť jej syna si nepochybne zaslúži nové šaty. 53-ročná plavovláska zúžila výber na dve možnosti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

V oboch prípadoch ide o farebné pastelové šaty, ktoré svojou dĺžkou presahujú kolená – jedny sú žlté s krátkym rukávom a druhé, ružové, zakrývajú celé vrchné končatiny. Ktoré by ste natešenej političke poradili vy?

Foto/Zdroj: Instagram/monicabenova