52-ročná mamička Monika Beňová si aktuálne užíva radosti a strasti starostlivosti o svoju 5-týždňovú dcérku Leu – k tomuto obdobiu nepochybne patrí nočné vstávanie k bábätku. Ako sa na tom podieľa mladší partner europoslankyne?

Plač bábätka v nočných hodinách a nekonečné vstávanie k postieľke dobre pozná každá mama. Inak na tom nie je ani Monika Beňová, ktorá sa podelila o túto skúsenosť so sledovateľmi na sociálnych sieťach, pričom prezradila, čo spozorovala u svojho 36-ročného priateľa Ľubomíra Klča.

,,Dobré ránko! Sú chvíle, keď vám je jedno, ako vyzeráte. Mávam ich teraz častejšie,“ priznáva plavovláska fanúšikom na Instagrame. ,,Poznáte to, je 3:54, dieťa buď hladné, alebo počurkané, alebo proste „len tak“ plače v postieľke a vy hráte so svojou polovičkou hru na tichú výdrž, že kto to prvý z vás vzdá a vstane z postele, aby to vyriešil. V tejto disciplíne zatiaľ prehrávam a vzdávam to prvá väčšinou ja. Môj muž mi potom ráno s prekvapeným výrazom povie „To fakt? Ani som ju nepočul“. Ale zas, prinesie mi každé ráno raňajky do postele,“ opisuje príjemné chvíle poslankyňa, ktorá sa síce zobúdza nevyspatá, avšak raňajky si vychutnáva ako princezná.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/monicabenova