Z Moniky Beňovej sa začiatkom novembra stala dvojnásobná mamina, keď v 52 rokoch priviedla na svet zdravú dcérku Leu. Uznávanú europoslankyňu netrápia po pôrode nijaké výraznejšie komplikácie, zrejme i preto sa rozhodla len necelé tri mesiace po narodení bábätka pomaličky vracať k pracovným aktivitám.

Napriek zrelšiemu veku pôsobí čerstvá dvojnásobná matka veľmi energicky a odhodlane, z neprajníckych komentárov od niektorých ľudí si taktiež ťažkú hlavu nerobieva. Doma si vytvorila harmonickú rodinnú idylku, ktorú sa teraz snaží doladiť dôležitými povinnosťami.

monika beňová

Politička síce dokáže viaceré záležitosti, týkajúce sa poslania v Europarlamente riešiť z domu, avšak niektoré kontroly si vyžadujú jej prítomnosť aspoň prostredníctvom komunikácie cez počítač. Beňová tak malú princeznú úspešne uspala a vrhla sa na prácu.

,,Tak ja dnes prvý raz po pôrode predsedám môjmu výboru na boj proti harašmentu. Lea spí v kočíku a ja idem na to,” pochválila sa nadšená poslankyňa, ktorá sa po necelých troch mesiacoch na materskej znovu venovala vyšetrovaniu oznámení o prípadoch obťažovania zo strany poslankýň a poslancov voči ich zamestnancom, a to aj s bolestivým jačmeňom na pravom oku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

monika beňová

Zdroj|Foto: Instagram/Monicabenova