Prestížna europoslankyňa Monika Beňová sa krátko po 50-tke vydala na prekvapivú, avšak čarovnú púť radostného očakávania druhého potomka. Po tridsiatich rokoch od narodenia prvého syna si tak znovu užíva všetky radosti i starosti, spojené s tehotenstvom, avšak jedna vec ju neskutočne desí – politička sa dotkla citlivej témy interupcií, kedy zároveň konečne prezradila meno pre dcérku!

Zákon o umelom prerušení gravidity prešiel vo vláde do druhého čítania a javí sa teda, že by ho kompetentní mohli nakoniec schváliť. Nemožnosť slobodne sa rozhodnúť o vlastnom tele vytáča tehotnú Beňovú natoľko, že na margo diskutabilnej témy zanechala štipľavý odkaz.

Monika Beňová

,,Včerajšie “postúpenie” zákona o umelom prerušení tehotenstva do druhého čítania je toho totiž veľmi rukolapným dôkazom. V podstate je jeho “poslaním” totálne ženy zdecimovať a urobiť z nich legislatívne nesvojprávne, nezodpovedné hlupane. Nie je pravda, čo tvrdí Záborská a zvyšných 80 hlasov v NR SR, že o nič vlastne nejde a že chcú pomôcť ženám. Je to najpodlejšie klamstvo!” Budúca dvojnásobná mamina je presvedčená o tom, že schválenie zákona o interupciách by predstavovalo prvý krok za odobratím prirodzenej slobody a svojprávnosti žien na Slovensku.

,,Tento zákon je o budúcom charaktere našej krajiny. Krajiny, kde budeme vychovávať naše dcéry. Myslime nato a nenechajme zaniknúť boj o našu slobodu, a slobodu a hrdosť našich dcér v iných témach,” Monika apeluje na ľudí, keďže i ona samotná očakáva príchod dievčatka.

monika beňová tehotná

Práve bábätko sa stalo druhou “záležitosťou”, ktorej sa poslankyňa Europarlamentu dotkla. Ostrý príspevok totiž nečakane spríjemnila informáciou, ktorá doposiaľ ostávala neodhalená. ,,Dnes sme mali s Leou dôležitý morfologický ultrazvuk. Všetko dopadlo fajn, Leuška má “bombastických” 460g,” pochválila sa hrdá tehuľka, ktorá týmto prezradila meno aj aktuálnu hmotnosť ešte nenarodeného drobčeka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Facebook/Monika Beňová