Český spevák Ben Cristovao je známy tým, že si rád užíva život a spoločnosť žien. Sám je však už dlhodobo nezadaný, a preto nejednej jeho fanynke vŕta hlavou otázka, aká asi bude jeho vyvolená, keď si nejakú nájde. Nuž, aká presne bude, to síce nevieme, ale vieme, ktorú vlastnosť od svojej partnerky Ben bezpodmienečne vyžaduje! :)

Vyšportovaný 29-ročný spevák Ben Cristovao sa momentálne naplno venuje sebe a svojej najväčšej láske, ktorou je hudba. Podľa vlastných slov by na svoju potencionálnu priateľku nemal dosť času, a tak sa do vzťahu vôbec nehrnie. Pre Extra.cz však sympatický spevák prezradil, akú vlastnosť jeho budúca priateľka musí zaručene mať. ,,Nie je to úplne easy. Musí byť statočná!” Čo presne však pod pojmom “statočná” Ben myslel, to záujemkyňám o voľný post jeho priateľky spevák nevysvetlil.

bennycristo_19_9_2016_21_35_30_373

Foto: Instagram.com, YouTube.com | Zdroj: extra.cz

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)