Rodáčka zo Slovenska Zuzana Belohorcová mala síce kedysi rozbehnutú sľubnú televíznu kariéru, no neskôr sa spoločne s českým manželom Vlastom Hájekom presťahovala do ďalekej Ameriky. Práve Spojené štáty aktuálne hlásia najvyšší počet pacientov nakazených novým koronavírusom, čo do značnej miery ovplyvnilo aj život niekdajšej moderátorky.

Bývalá hviezda programu pre dospelé publikum si žije v Miami na vysokej nohe. Makanie na úspešnom rodinnom biznise striedajú takmer každodenné radovánky na pláži, plavby loďou či zábava v miestnych podnikoch. Tomu ale prednedávnom odzvonilo, keďže americká vláda vydala niekoľko prísnych opatrení s cieľom obmedziť akýkoľvek spoločenský život.

zuzana belohorcová miami

V domácnosti večne vysmiatej plavovlásky nastali neočakávané zmeny, keďže sa sympatická rodinka musela zo svojho mrakodrapového bytu náhle vysťahovať. ,,Opustili sme apartmán na 22. poschodí, kde sme žili, pretože v bytovom dome objavili už tri nákazy koronavírusom a tak sme predčasne ukončili zmluvu. Presťahovali sme sa do našej rezidencie, ktorú sme doteraz prenajímali,” Zuzana priznáva, že s manželom, dvomi deťmi a rodičmi síce útočisko našli, avšak strach o najrizikovejšiu skupinu u nej pretrváva.

,,Máme veľký strach o našich rodičov, ktorí sú ešte stále tu s nami a čakajú na repatriačný let domov,” známa blondínka opisuje situáciu, kedy starší manželský párik neplánovane uviazol ďaleko od rodnej Žiliny. Belohorcová s mužom zároveň prišli o všetky kšefty spojené s prenájmom luxusných nehnuteľností, keďže občanom Ameriky je voľný pobyt čoraz viac obmedzovaný.

zuzana belohorcová manžel

Hviezda si však z finančných strát ťažkú hlavu nerobí. Ako sama tvrdí, rodinka má nateraz dostatok potrebných zásob a všetkým prioritne záleží len na jedinom. ,,Teraz je pre nás najdôležitejšie, aby sa rodičia v poriadku dostali domov. My sa rozhodne tento rok do Česka nepozrieme, budeme tu a bojovať, ale verím, že sa všetko znovu na dobré obráti,” Zuzana s nádejou ukončuje osobnú spoveď pre český magazín Blesk.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzana belohorcová rodičia

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/zuzanabelohorcova