Zuzana Belohorcová si v minulosti vychutnávala nemalú priazeň najmä u pánskeho publika. Počas niekoľkoročnej kariéry vystriedala rôzne posty, keď sa živila ako moderátorka, hlásateľka či dokonca rosnička. Najviac ju preslávila relácia pre dospelých, kde výborne vynikol jej prirodzený šarm a energia. Dnes sa 43-ročná plavovláska prezentuje ako neskutočná kočka, akej by mladistvý vzhľad a luxusnú postavičku mohli závidieť i dvadsiatničky.

Zuzana po rokoch pôsobenia v slovenskom šoubiznise presedlala na rodinný biznis v ďalekej Amerike, kde očividne našla pravé šťastie. Po boku milovaného manžela Vlastimila Hájeka a ich dvoch rozkošných ratolestí vždy celá žiari, čo je zrejme tým najlepším receptom pre udržanie ženského pôvabu.

Zuzana Belohorcová rodina

Hoci má Belohorcová po 40-tke a pred kamerami ju vídať už len sporadicky, stále si zachováva výnimočne mladistvý zjav a perfektne vyrysované krivky, pričom nedávno sa pochválila fotografiou, aká fanúšikom takmer vyrazila dych.

Kým niektorí priznali, že dvojnásobnú maminu na prvý pohľad skoro nespoznali, iní ju zahrnuli množstvom komplimentov, medzi akými nechýbali označenia, ako brutálna kočka, šupa či dokonalá kráska. Pri pohľade na rozžiarenú Zuzanu v obtiahnutých trblietavých šatách sa tak dá naozaj uznať, že bývalá moderátorka snáď pojem starnutie ani nepozná.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/zuzanabelohorcova