Zuzana Belohorcová žije spolu s rodinou už dlhší čas v USA. Slnečné Miami sa pre nich stalo domovom až natoľko, že si tam spoločne s manželom rozbehli vlastný biznis. Človek by tak čakal, že Zuzka bude hovoriť po anglicky ako starý profík.

Napriek tomu, že bývalá moderátorka žije v Amerike, nezabúda ani na verných fanúšikov zo Slovenska a pravidelne ich informuje o novinkách zo svojho života. Okrem toho, že sem tam vypustí do éteru aj nejakú provokatívnu foto s obnaženým telom, prezentuje sa spolu s blízkymi tiež ako výborná obchodníčka v oblasti prenájmu drahých automobilov.

zuzana belohorcova

Blondínka sa nedávno rozhodla natočiť krátku video nahrávku, ktorou chcela spraviť skvelú reklamu novo rozbehnutému podnikaniu. Fanúšikov však zaskočila nielen vynikajúca ponuka prepychových áut a cien, ale najmä Zuzkina angličtina. Mnohí ľudia sa tak do nej obuli hlavne kvôli prízvuku, ktorý znel naozaj smiešne. “Tú angličtinu by som vypilovala, na to, že ste tam už tak dlho,” poradila jej jedna z komentujúcich. “Tá angličtina je naozaj biedna, aj gramatika aj výslovnosť – na tie roky, čo sú tam,” nešetril Belohorcovú ďalší fanúšik.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzana belohorcova

Druhá strana sa zvodnej Slovenky zastáva s tým, že je úplne prirodzené, ak nemá pravý americký prízvuk. Napriek tomu by ale bývalá televízna hviezda predsa len mohla na sebe trochu viac popracovať. Veď posúďte samy, milé dámy.

Reklamný post Zuzany Belohorcovej

 

Zdroj: Instagram/ZuzanaBelohorcova, Streamable | Foto: Instagram/ZuzanaBelohorcová

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.