Bývalá moderátorka Zuzana Belohorcová tento rok doplnila kolektív účastníkov obľúbenej zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome. Kvôli vystúpeniam na Slovensku musela obetovať čas strávený s rodinou a dokonca ju len krátko pred ôsmym kolom postihol bolestivý úraz!

Dvojnásobná mamina patrí medzi aktívne žienky, milujúce pohyb a rozlietaný spôsob života. Tieto vlastnosti po nej podedila aj šikovná dcéra Salma, tá dokonca prišla maminu osobne podporiť do rodnej zeme.

belohorcová deti

Keď si ale dievčatá spoločne v parku počas natáčania markizáckej reportáže s Luciou Hlaváčkovou nacvičovali moderné choreografie, došlo k nečakanej udalosti – Zuzana sa v jednej chvíli potkla o jamu a vyvrtla si členok. Stalo sa tak len pár dní predtým, ako sa mala znovu postaviť na pódium v rámci duetu Christiny Aguilery a Pitbulla.

,,Ja dúfam, že to neohrozí tvoje účinkovanie,“ preľakla sa moderátorka Lucka, ktorá bola svedkom nepríjemného zranenia. ,,Ja verím, že nie, lebo ma teraz čaká mega tanečné vystúpenie, tak dúfam, že sa nejak dám dohromady,“ blondínka vyjadrila vieru v to, že sa z toho čím skôr dostane, hoci vyvrtnutý členok dokáže ľudí odstaviť aj na niekoľko dní. Či sa jej to skutočne podarilo rozchodiť, sa dozvieme už túto nedeľu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zranenie Belohorcovej pred kamerami TU (od 9:17)

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Zuzanabelohorcova