Každá žena vie, že kráčať vo vysokých opätkoch nie je žiadna malina. Ak ste navyše oblečená v tesných šatách, 15 cm v nohách navyše vám dá poriadne zabrať. Svoje o tom vie aj mladšia zo sestier Hadid, ktorá to na prehliadke pre Michaela Korsa nezvládla a ocitla sa na zemi rovno pred zrakmi desiatok novinárov.

Pád modelky na móle je vždy dosť veľký trapas. Okrem toho, že všetky oči na prehliadke sa upierajú práve na ňu, vďaka sociálnym sieťam sa dostane jej „úspech” okamžite aj do celého sveta. Na jesennom Fashion Weeku v NY to tentokrát neobišlo ani čoraz žiadanejšiu modelku Bellu Hadid, sestru známejšej Gigi. Na móle pri predvádzaní super úzkych šiat pre svetoznámeho návrhára Michaela Korsa sa ocitla pred zrakmi divákov i novinárov po krátkej ,,prechádzke” na zemi. Zobrala to však veľmi športovo, nasadila úsmev, hneď vstala a odkráčala ďalej. :)

 

 

 

mood. #BellaHadid at #MichaelKors

A post shared by Cameron Dallas DuPre (@camerondallasdupre) on

 

Foto: Instagram | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)