Komik, moderátor a hudobník Bekim Aziri so svojou životnou láskou Laurou prvýkrát prekvapili svadbou v roku 2016, kedy si v súkromí povedali áno v exotike. O päť rokov neskôr sa už dvojica zosobášila v kruhu najbližších, s ktorými to poriadne roztočili!

Bekim a jeho krásna partnerka Laura majú za sebou životnú udalosť, ktorá prebehla v kaštieli v Tomášove. Zaľúbencom počas uzavretia manželstva prialo dokonalé počasie, a tak mohli manželský sľub spečatiť vo vyzdobenej záhrade. Následne sa svadobčania presunuli do interiéru, kde vypukol bašável, ako sa patrí.

Prítomným hrali do tanca známe slovenské skupiny, ako Kmeťoband či Medial Banana – páni svojimi energickými pesničkami pritiahli všetkých na parket. V úvode však nemohol chýbať prvý tanec – jeho dojímavú atmosféru ešte viac podčiarkla skladba You Are The Reason od Caluma Scotta, pri ktorej určite nejedno okolo neostalo suché.

Na sociálnej sieti sa o niekoľko čarovných záberov podelili nielen novomanželia, ale aj hostia. Pozrite sa, ako to fešnému ženíchovi a nádhernej neveste, ktorým touto cestou srdečne gratulujeme, v ich veľký deň pristalo.

Svadobný tanec

Ďalšie zábery zo svadby

 

Zdroj/Foto: Instagram/bekimko, zuzanaaziri_03.04, rew_performance, mishuls, panprofesor.markiza