Kozmetické firmy neustále prichádzajú na trh s novými produktami, ktorými sa snažia osloviť najmä ženy. Nie je teda žiadnym prekvapením, že vymýšľať stále lepšie, krajšie a zaujímavejšie produkty je čím ďalej, tým ťažšie. Spoločnosti Lancôme sa to však nedávno podarilo natoľko, že svojim produktom spustila obrovskú lavínu záujmu.

Keď Lancôme pred niekoľkými mesiacmi uviedol na trh nový produkt na líčenie tváre, spustil tým priam lavínu záujmu. Vizážisti, milovníci make-upu i laická verejnosť sa zhodla na tom, že ich rozjasňujúca lícenka v podobe ruže patrí k najkrajším produktom dekoratívnej kozmetiky, aké kedy prišli na trh.

Nie je žiadnym prekvapením, že spolu s obrovským záujmom, s akým bola lícenka privítaná v kozmetickom svete, sa zároveň roztrhlo vrece aj s článkami či videami, ktorých stredobodom pozornosti bol práve tento kozmetický skvost. Niektorí ho kritizovali, iní si ho nevedeli vynachváliť, no v oboch prípadoch to spôsobilo len ďalší nárast záujmu, pretože všetci makeupoví nadšenci chceli produkt skúsiť na vlastnej koži.

Tento ružový poklad je súčasťou tohtoročnej jarnej limitovanej kolekcie značky Lancôme, ktorej podielom sú tiež kabuki štetec, obojstranný rúž na pery či rozjasňovač a lícenka v „cushion“ variante.

Zdroj: buzfeed.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.