Ako to už býva zvykom, každá známa skladba sa dočká aj svojich remixov či coverov od rôznych youtuberov. Niektorí sa ich chopia s vážnym úmyslom a snažia sa zaspievať song tak, aby sa čo najviac podobal na originál, iní sa chcú odlíšiť a vezmú to z úplne iného konca.

Známy youtuber Anthony Vincent, ktorý sa špecializuje na prerábky populárnych skladieb, si zobral na mušku najväčšie hity súčasnosti. Čím sa však odlišuje od ostatných? Rôznorodosťou! Hudobník poníma každú skladbu svojsky a prerába ju do rôznych ,,šatov”, v ktorých by ich zaspievali svetovo uznávaní umelci. Pesničku ,,Hello” od Adele tak môžete počuť v prevedení od Thirty Seconds to Mars, rapera Lil Wayna, Guns N’ Roses, Pink Floyd a mnohých ďalších. Ak vás už tiež omrzela originálna verzia, dajte šancu tej Anthonyho. O tom, že prerábkami valcuje internet, značí aj počet zhliadnutí jeho videí, ktoré sa šplhajú až k 20. miliónom videní! Fantastické!

Adele- Hello

Okrem Adele zaznamenal úspech aj s ďalšou piesňou, konkrétne ,,Sorry” od Justina Biebera. Musíme skonštatovať, že nech už tento chlapík napodobňuje ktorúkoľvek celebritu, ide mu to výborne. Okrem Adele a Justina dal Anthony ,,novú tvár” aj skladbám ,,Dark Horse” od Katy Perry alebo ,,Bad Blood” od Taylor Swift.

Justin Bieber- Sorry

Katy Perry- Dark Horse

Linkin Park- In The End

Zdroj: Instagram, Youtube