Bea Rusnáková sa do očí verejnosti dostala vďaka šou Farma 12. Hoci sa na statku veľmi nenarobila, servítku pred ústa si nikdy nedávala a vždy povedala, čo si myslí. Aj vďaka tomu si temperamentná tmavovláska získala mnoho fanúšikov, ktorí s nadšením sledujú jej Instagram.

Po vypadnutí z markizáckej šou sa Bea rozhodla naplno venovať sociálnym sieťam. Jej popularita rastie neuveriteľnou rýchlosťou a mnohí ju dokonca prirovnávajú k influencerke Zuzane Plačkovej.

Bea a jej čiapky

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Charizmatická tmavovláska sa najnovšie so svojimi fanúšikmi podelila o skvelú správu. Bývalá farmárka všetkých prekvapila tým, že rozbieha vlastnú módnu značku, a to v limitovanej edícii. Štýlové farebné čiapky s logom ,,Bejba” propaguje na Instagrame a z nového projektu je veľmi nadšená.

,,Prvá myšlienka vytvoriť čiapky vznikla prvé týždne po Farme. Každá žena má svoje dobré a zlé dni s vlasmi a moje vlasy boli po Farme v katastrofálnom stave, tak som sa rozhodla začať nosiť čiapky,” vysvetľuje Bea. Tak čo poviete, páčia sa vám farmárkine nové čapice?

Bea a jej čiapky

 

Foto/Zdroj: Instagram/bejba99