V apríli roku 2018 zažili všetci fanúšikovia slovenskej herečky Mary Bartalos poriadny šok. Nakoľko iba mesiac predtým priznala, že nie je single, nikto nečakal, že po tak krátkej dobe povie svojmu novému priateľovi pred oltárom áno. Príbeh lásky manželov Bartalosovcov bol však až doteraz zahalený rúškom tajomstva, krásna herečka sa tak konečne rozhodla povedať viac!

V dobe, kedy Mária Havranová prežívala okolo svojej osoby najväčší boom kvôli postave Lindy v seriáli Oteckovia, sa v médiách objavila šokujúca správa o jej svadbe s mužom, ktorého identita bola v tom čase verejnosti neznáma. Mary až postupne začala zo súkromia odhaľovať čoraz viac, aj keď istú dávku tajomna si v rámci rodiny predsa len stále stráži. Mnohým zvedavcom však aspoň konečne zodpovedala otázku, ako sa s Adriánom spoznali.

,,Ako vo filme. Celkom nenáhodne. Prišla som na hodinu pohybu, pre ktorý som sa v momente nadchla. Veľmi mi hodiny movementu pripomínali hodiny pohybu a moderného tanca na VŠMU alebo na konzervatóriu. Takže som bola vo svojom. Ešte viac sa mi páčilo to nadšenie, ktoré mal Adi, keď učil. Učí sústredene, zmysluplne, s vášňou a radosťou, lebo to robí skutočne rád. A ja som ho ako svojho učiteľa obdivovala,” priznala po takmer 2,5 ročnom vzťahu s talentovaným tanečníkom 26-ročná herečka.

Ako Mary ďalej uviedla, z veľkého obdivu sa zrazu zrodila veľká láska, ktorá ju motivovala k tomu, aby ako jediná žiačka chodila na Aďove hodiny deň čo deň. ,,Ale najviac zo všetkého som si vážila tie rozhovory, ktoré boli vždy o niečom, hlboké a otvorené. Také som mala a mám len s ním. Ťažko vysvetliť, čo sme cítili a ako to, že sme po pár mesiacoch vedeli, že sa chceme vziať. Kým to človek nezažije, asi sa to aj ťažko chápe. Ale moje ja vedelo a bolo si viac ako kedykoľvek na 100% isté, že z toho učiteľa bude môj manžel,” obľúbená kráska odhalila romantický začiatok spoločného života s milovanou polovičkou, ktorý pred rokom posunulo na ešte vyšší level narodenie ich synčeka Noela.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/maria.bartalos, lukaskimlicka