Dnes je to presne týždeň, čo sa jedna z aktuálne najpopulárnejších slovenských herečiek stala hrdou mamičkou. Mária Bartalos sa tak s manželom Adriánom tešia zo synčeka Noela a spolu s nimi aj ostatní členovia ich veľkej rodiny.

Mary Bartalos svoje tehotenstvo prežívala v rovnakom čase ako jej švagriná Lenka, ktorá ju však s termínom pôrodu o niekoľko dní predbehla. Do rodiny Bartalosovcov tak behom mesiaca pribudli rovno dvaja statní mládenci – najprv Liam a krátko nato Noel.

Týždňový chlapček však nemá bratranca len vo svojom rovesníkovi, nakoľko jeho známa mamina pochádza z poriadneho babinca. Bývalá hviezda Oteckov sa totiž môže popýšiť tromi očarujúcimi staršími sestrami  – Zuzkou, Jankou a Veronikou, pričom každá z nich už vychováva svoje ratolesti a zhodou okolností taktiež synov.

Práve prvorodený fešák v rodine, a teda Noelov najstarší bratranec si malinké bábätko s láskou povaroval, z čoho vznikla i nádherná fotografia. ,,Prvorodený s poslednorodeným alebo najstarší s najmladším,” pochválila sa chlapcami hrdá mamina a zároveň teta v jednej oosbe, čím rozhodne rozpustila všetky srdiečka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/maria_bartalos, oteckovia