Herečka Mária Bartalos sa už vyše roka nachádza na materskej dovolenke so synčekom Noelom, ktorý mladej kráske obrátil celý svet naruby. Kým predtým bolo jej hlavnou úlohou získavať si priazeň publika na televíznych obrazovkách, dnes sa stáva hviezdou jej príspevkov práve rozkošný chlapček – najnovší post ale ľudí nemilo zaskočil!

S príchodom desivej pandémie koronavírusu sa populácia čoraz častejšie rozdeľuje na dva protichodné tábory. Kým jedna strana je presvedčená o tom, že opatrenia typu “rúška-odstup-ruky” dokážu svet zachrániť od najhoršieho scenára, ostatní jedinci si dodržiavaním nariadení po vlastnej drahocennej slobode šliapať nenechajú.

Mária Bartalos

Jedno je ale isté – tvárové rúška sa stali každodennou súčasťou našich životov. I v tomto smere však platia určité výnimky. Jednou z nich je úľava pri nasadzovaní masiek menej ako dvojročným deťom, fotografia niekdajšej hviezdy seriálu Oteckovia sa preto stala terčom ostrých výčitiek.

maria bartalos Noel

Mary totiž ukázala synčeka s rúškom cez pol tváre, pričom sa vyjadrila, že sa ho pokúša k noseniu ochrannej pomôcky spracovať, keďže ju údajne sám odmieta. To ale asi robiť nemala, nakoľko ostali najmä zástupkyne nežného pokolenia totálne pobúrené. ,,Spracuj ho, keď na to vyrastie. Ten náhubok, keď vidím na malých deťoch, je mi zle,” znela jedna z reakcií, ktorá sa zaradila medzi ešte tie miernejšie.

Po tom, ako desiatky žien vyjadrili s propagovaním nosenia rúšok na najmenších drobcoch rezolútny nesúhlas, ozvala sa samotná autorka príspevku. Známa ryšavka vysvetlila, že jej slová boli myslené s humorom, keďže Noelovi tvár bežne neprekrýva. Ako mediálne známa a ostro sledovaná osobnosť si však mala podľa názorov niektorých ľudí vopred lepšie premyslieť, aké veci mieni takto verejne propagovať…

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Maria.bartalos