Slovenskej speváčke a herečke Barbore Švidraňovej šťastie v týchto dňoch naozaj praje. Sympatická ryšavka, mnohým známa zo seriálu Búrlivé víno či šou Tvoja tvár znie povedome, vydala so svojou skupinou BASIE FRANK BAND debutový videoklip ku skladbe ,,Muž zo severu“. Tá sa zakladá na skutočnom príbehu Barbory, ktorý prežila pred niekoľkými rokmi!

Spomínate si na neľútostnú mrchu Karin z Búrlivého vína? Barbora Švidraňová ju stvárnila naozaj dôveryhodne, aj keď je to veľmi sympatická a nežná žena. Prednedávnom účinkovala v prvej sérii šou Tvoja tvár znie povedome, kde si získala srdcia nových divákov. Víťazstvo jej ušlo naozaj len o vlások a vďaka obľúbenosti si ju autori ponechali aj v druhej sérii. Tentokrát sa v šou objavuje ako učiteľka spevu, ktorá sa stará o identické stvárnenie napodobňovanej celebrity.

Barbora okrem herectva a účinkovania v šou boduje so svojou kapelou BASIE FRANK BAND aj na hudobnej scéne. Ich čerstvou novinkou je skladba Muž zo severu, ktorá má i príznačný videoklip. Účinkujú v ňom ženy, ktoré doslova šalejú z túžby po mužovi a povedzme si úprimne, presne takto nejako je to s nami aj v realite. V klipe uvidíte 26 ženských tvári, ktorých grimasy rozhodne stoja za to. Ako prezradila samotná ryšavá speváčka, pieseň vznikla na základe jej zážitku zo študentských čias. Keď pred šiestimi rokmi študovala na VŠMU, vďaka Erazmu stretla herca z Litvy, ktorý Slovensko navštívil počas stáže. „Bola to láska na prvý pohľad z oboch strán, mali sme pocit, že sa poznáme 100 rokov. Ale najkrajšie na tom bolo, že to zostalo len na platonickej úrovni a doteraz sme dobrí kamaráti,“ priznáva speváčka po rokoch. Ako sama hovorí, najskôr z toho plánovala urobiť vážnu skladbu, no ako časom dospela, prišla jej vhodnejšia dobrá recesia. „Pretože každá žena, keď sa čerstvo zamiluje, tak je jemne šialená a nevie čo od radosti skôr,“ dodala na záver.

 

 

 

Video: Youtube | Foto: Instagram