Ako sa zdá, úspešnej slovenskej speváčke a herečke sa momentálne darí vo všetkom, na čo siahne. Barbora Švidraňová sa dostáva čoraz viac do popredia slovenskej umeleckej scény a je vážnou konkurenciou pre iných umelcov. Po zverejnení videoklipu ku skladbe “Muž zo severu” zvodná ryšavka predstavuje svoju ďalšiu skladbu.

Barbora Švidraňová neustále prekvapuje! Nevieme, kde sa to v nej všetko berie a ako to dokáže stíhať, no má náš obdiv. Okrem toho, že sa venuje divadlu, podieľala sa aj na tvorbe úspešnej šou “Tvoja tvár znie povedome” a pravidelne koncertuje so svojou kapelou Basie Frank Band. Práve v najnovšej skladbe “Love” sa rozhodla predstaviť a priblížiť členov svojej skupiny, s ktorými už 29. novembra pokrstí album “Fénix”. Talentovaná speváčka opäť nesklamala a v piesni predviedla bravúrny výkon. A ako inak, v klipe vyzerá dokonale!

,,Tak je to tu! Naša exkluzívna premiéra nového videoklipu “LOVE”, kde vám predstavujem celú moju kapelu v plnej sile! Dúfam, že budete cítiť, s akou láskou hráme a tvoríme a prajem vám, aby ste boli v živote vždy obklopení len tou najpozitívnejšou láskyplnou energiou,” napísala Barbora na svojom facebookovom profile. Musíme uznať, že tento výtvor sa im naozaj podaril a už teraz sa nevieme dočkať celého album. :-)

BASIE FRANK BAND – Love

Foto: Facebook | Video: YouTube