Úspešná slovenská herečka a speváčka v jednej osobe je už takmer rok maminou rozkošného synčeka Gabriela, ktorého porodila talianskemu bubeníkovi Francescovi Mendoliovi. 10-mesačný chlapček rastie ako z vody a pri pohľade na najnovšiu snímku bábätka pozornosti fanúšikov neunikol jeden podstatný detail.

Temperamentná červenovláska si materské povinnosti naplno užíva a s malým Gabrielom sa rozhodne nenudí. Keďže Barborin priateľ aktívne pôsobí v zahraničí, z roztomilého chlapca sa už stihol stať veľký cestovateľ.

Napriek veľkej vzdialenosti a rozbehnutému pracovnému tempu sa rodičia vysmiateho drobca snažia o jeho pravidelný kontakt s otcom. Najnovšie zábery uverejnené na oficiálnom profile Barbory Švidraňovej sú tiež jasným dôkazom toho, že Gabrielko sa dokonale “potatil”.

,,No podľa mňa absolútne celý tato,” zareagovala unesená fanúšička. ,,Malý je celý ocko,” pridala sa ďalšia. A hoci sa objavilo aj viacero ľudí, ktorý v chutnučkom bábätku vidia nielen ockove, ale i maminkine črty, pri pohľade na tvár Francesca Mendolia je zjavné, že v tomto prípade otcovské gény zvíťazili o niečo viac.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Svidranova

instagram basie

Zdroj: Instagram/_basie_ | Foto: Instagram/_basie_, FrancescoMendolia