Speváčka a herečka Barbora Švidraňová v lete prekvapila priznaním, že s otcom jej syna Francescom Mendoliom už pár netvoria. Známa červenovláska tak na výchovu dieťatka ostala sama, no očividne všetko zvláda ako po masle. Rozkošný Gabriel poriadne vyrástol, o čom svedčia aj najnovšie zábery.

Slovenská diva a taliansky hudobník spolu randili len krátky čas, keď sa prevalila informácia o radostnom očakávaní potomka. Hoci sa to dvojica hlavne kvôli chlapčekovi spočiatku pokúšala utiahnuť ako rodina, herečka bola nakoniec nútená vybrať sa spolu so synom vlastnou cestou.

barbora švidranova syn

Gabrielko v máji oslávil prvé narodeniny, a to bol čas, kedy si slávna mamina povedala, že by sa postupne mohla vracať do pracovného kolotoča. Švidraňová tak prednedávnom prikývla na pár spoluprác a okrem pokračovania vo vlastnej hudobnej tvorbe sa začala objavovať aj v televíznych programoch, ako napríklad šou Tvoja tvár znie povedome.

barbora svidranova tvoja tvár

Pri pohľade na drobca sa ani samotná speváčka neubránila dojmu, že tie deti sa skutočne menia akosi rýchlo. ,,Niekedy mám pocit, keď čo i len na pol dňa odídem do práce, a on je už hneď väčší chlapina. Niekedy mám taký pocit, aj keď vstane, že sa dáko moc vytiahol počas toho spánku,” zverila sa Barbora, ktorá neváhala pripojiť snímky s aktuálnou podobizňou modrookého fešáčika. Ten ale vyrástol, čo poviete?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

barbora svidranova syn

Zdroj|Foto: Instagram/basie