Barbora Švidraňová, ktorá si vďaka účinkovaniu v šou Tvoja tvár znie povedome I. získala v rade slovenských divákov mimoriadnu popularitu, nie je len výborná herečka, ale aj speváčka. Krásna ryšavka tentokrát všetkých prekvapila, keď na svojom Facebooku zverejnila videoklip ku kontroverznej skladbe ,,Lesbická”, režírovanú jej kolegom a hercom Milom Kráľom. A že je nový singel kapely Milo Kráľ Band pikantný, to vám garantujeme! :)

,,Predstavujem Vám najnovší, trošku pikantný videoklip v spolupráci s Milom Kráľom, ktorý ho aj režíroval.. Skladba pochádza z predstavenia Mestského divadla Žilina “Jean Paul Sartre: S vylúčením verejnosti”, ktoré nikdy nemalo premiéru, ale skladba sa zachovala. S novým hudobným aranžmánom z nej vznikol tento se*y atmosferický electro-rock.. P.S.: Špekulantom odkazujem, aby v tom nehľadali žiadnu súvislosť s mojím osobným životom, je to len ďalšia rola.. (dokonca, ani vlasy som si nemusela prefarbovať, pretože v našej brandži máme také výmoženosti, ako je napr.parochňa.. ;)) Príjemné pozeranie, aj počúvanie…Posielam Vám všetkým lásku..všetkým, bez rozdielu ;),” uviedla krásna speváčka na sociálnej sieti Facebook. Baši, ty provokatívna mrška! :)

Foto: Facebook | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)