Ako sa zdá, Barbora Švidraňová konečne našla svoju spriaznenú dušu. Sympatická ryšavka, ktorá sa dostala do povedomia ľudí najmä vďaka záporným postavám v slovenských seriáloch či v šou Tvojá tvár znie povedome, doslova žiari šťastím. Je totiž zaláááskovanááá! :)

Nemusí byť ani máj a vo vzduchu aj tak cítiť lásku. Krásna speváčka Barbora Švidraňová totiž už na prvý pohľad žiari a nie je za tým nič iné, ako láska. V rozhovore pre denník Nový Čas prezradila, i keď veľmi obtiažne, že má momentálne priateľa, ktorý bol láskou na prvý pohľad! Možno sa budete čudovať, no Barbora aktuálne randí s Talianom, ktorý je z hudobnej brandže tak ako samotná umelkyňa. Dvojica sa spoznala priamo na Slovensku počas konceru, na ktorom neznámy hudobník vystupoval.

Speváčka, ktorá priateľa oslovuje ,,Amore Mio” je v súčasnosti viac ako spokojná: ,,Mám sa dobre a som spokojná veľmi, aj keď je to náročné na diaľku, ale mne to vyhovuje, lebo on má veľa roboty, ja mám veľa roboty a takto si vážime sami seba, keď sa stretneme. Aj keď ešte nestihla priateľa predstaviť svojej rodine, za tajomným rytierom, ktorého meno zatiaľ ostáva v anonymite, dochádza letecky, no dokonca i autom. Nuž, zdá sa, že Barbore sa momentálne skutočne darí na všetkých frontoch a nám neostáva iné, ako dopriať jej to priamo od srdca. :)

 

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram, Facebook | Video: YouTube

 

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)