Obľúbená slovenská speváčka kedysi zažiarila v populárnej šou The Voice, kde sa o podobný úspech prednedávnom pokúšal aj jej brat Šimon. Červenovláske sa neskôr podarilo perfektne preraziť a do povedomia ľudí sa dostala ako speváčka i herečka, ktorá je takmer vždy dokonale upravená. Barbora sa ale najnovšie ukázala úplne „odhalená“ – fotkou bez mejkapu ľuďom úplne vyrazila dych.

Známa umelkyňa rozbehnuté pracovné povinnosti na určitú dobu odložila bokom a momentálne sa venuje najkrajšiemu poslaniu v živote. Popri výchove synčeka Gabriela však kráska stíha aj pravidelnú starostlivosť o výzor, ktorá jej spríjemňuje náročné chvíle na materskej.

Najnovšie sa atraktívna mamina pochválila fotkou krátko po kozmetickej procedúre, kedy jej unavená pokožka prešla skvelým oživením. ,,Pozor! Odhaľujem sa vám!“ zavtipkovala si Švidraňová pri snímke, na ktorej sa ukázala úplne bez mejkapu.

Fanúšikom pri pohľade na prirodzenú a neupravenú tvár speváčky okamžite padla sánka a viacerí sa zhodli na tom, že Barbora vyzerá aj bez líčidiel perfektne a veľmi mlado. ,,Wau, aj ja chcem takú bezvráskovú pleť,“ ozvala sa nadšená obdivovateľka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,No vidíš. Bez farbív je hneď svet aj Ty krajší,“ polichotil jej ďalší z komentujúcich. Jedinečný záber tak zožal na Instagrame veľký úspech. A ako sa Barbora páči vám? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

svidranova

Zdroj/Foto: Instagram/_basie_