Obľúbená slovenská speváčka a herečka Barbora Švidraňová je v súčasnosti tak rozbehnutá, že sa rozhodla vzdať niečoho, čomu niekoľko rokov pravidelne holdovala. Po úspešnom boji s nadbytočnými kilami sa rozhodla rozlúčiť aj s cigaretami!

Barbora Švidraňová spolu so svojou kapelou Basie Frank Band momentálne zažíva úspešné obdobie, pravidelne chodievajú na koncerty či rôzne plesy. So svojimi fanúšikmi sa rozhodla podeliť s radostnou novinou a na sociálnu sieť pridala fotografiu s cigaretou v ruke, ku ktorej napísala: “Toto je moja obľúbená fotografia, cítim sa na nej ako skutočná kráľovná drámy. Ale myslím, že desať rokov fajčenia je dosť. Preto som sa rozhodla skoncovať s tým. Teraz som takmer týždeň bez cigariet a cítim sa sviežo a mladšie. Držte mi palce!” Fanúšikovia jej dodávajú odvahu a za toto rozhodnutie ju chvália. A my sa pripájame. Cigareta predsa ženám nesvedčí! :-)

Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.