Barbora Švidraňová je talentovaná herečka a ešte talentovanejšia speváčka. Do povedomia divákov sa dostala účinkovaním v seriáli Panelák, kde si zahrala zvodnú Zdenku, no objavila sa aj ako súťažiaca v speváckej šou Hlas ČeskoSlovenska.

S jej úspechmi sa odvtedy akoby roztrhalo vrece. V obľúbenom markizáckom seriáli Búrlivé víno stvárnila rolu vypočítavej mrchy a výraznú úlohu si uchmatla aj v relácii Atletiko Cvernofka. Pravidelne sa objavuje na divadelných doskách a v rôznych speváckych reláciách. Videli sme ju napríklad v megaúspešnej šou Tvoja tvár znie povedome I., kde bola súťažiacou a v druhej sérii aj učiteľkou spevu.

Okrem toho, že je táto červenovláska neskutočne talentovaná, je aj prirodzene krásna, a to je vo vodách nášho šoubiznisu naozaj zriedkavé. Barborka má postavu, za ktorou by sa otočil nejeden muž, a preto asi každého potešilo, keď na sociálnu sieť Instagram pridala fotografiu s jej bratom a obľúbeným spisovateľom Jozefom Banášom, otcom moderátorky Adely Banášovej.

V rifliach s vysokým pásom, farebnými nášivkami a obtiahnutom tope jej to naozaj svedčí. Keď sa ale pozriete bližšie, neprehliadnete jeden drobný, ale za to usvedčujúci detail. Materiál trblietavého topu nezvládol obopnúť Barborkin hrudník bez toho, aby niečo neodhalil.

Zdroj: Instagram