Slovenská herečka Barbora Švidraňová, známa zo seriálov Panelák, Búrlivé víno či šou Tvoja tvár znie povedome, už onedlho porodí svoje prvé dieťatko. Spolu so zahraničným partnerom, talianskym hudobníkom Francescom Mendoliom, by sa mali stať šťastnými rodičmi už o pár dní!

Slovenská ryšavá herečka a speváčka skupiny Basie Frank Band sa po nečakanom oznámení tehotenstva naplno venuje materským povinostiam. Svoje prvé dieťatko privedie na svet talianskému bubeníkovi menom Francesco Mendolia, ktorý pôsobí v kapele Incognito. Ešte pred pár mesiacmi Barbora pre Topky.sk prezradila: „Keďže každý z nás žije inde, je to trošku náročnejšie, no pravidelne sa stretávame. Hoci sme to neplánovali, veľmi sa tešíme. Máme naozaj krásny vzťah a dôležité je to, aby to vytrvalo a najmä, aby bolo bábätko zdravé.“ 

Aj keď je Barborin priateľ zo zahraničia, dvojica sa zoznámila v Bratislave počas jazzových dní. Francesco údajne žije v Londýne, kde Barbora hosťovala na pár koncertoch jeho kapely. Keď ho prvýkrát spomínala v rozhovore, dodala: „Konečne som našla muža, ktorý je vyšší a nemusím mu robiť mamku.“ Aj keď pohlavie dieťatka umelkyňa verejnosti doposiaľ neprezradila, nepochybujeme, že bude hudobne nadané po oboch rodičoch.

Tehotná Barbora Švidraňová

Krásna ryšavka, ktorá je momentálne v poslednom mesiaci tehotenstva, si v týchto dňoch užíva slnečné lúče v rodnej Žiline, pričom o fotku bez make-upu sa podelila i na sociálnej sieti Instagram. “Tehotenstvo je úžasné! Donúti vás oddychovať, lebo v poslednom mesiaci skrátka nemáte na výber.. Máte čas prehodnotiť doterajší život, uvedomiť si, čo je naozaj podstatné a čo vám už fakt netreba.. Kto pri vás stojí a kto na vás zabudol.. Ako málo ste sa venovali svojmu psovi, ktorý pri vás teraz o to vernejšie leží, a že len tak sedieť na záhrade a počúvať spev vtákov je veľmi oslobodzujúce.. Byť ženou je obrovský dar, pretože to, že vyrastie vo vás nová bytosť, je najúžasnejšia škola života… Prevráti sa vám hodnotový rebríček a spoznáte bezpodmienečnú lásku… Bodaj by aj mužom darovala príroda podobnú výmoženosť…,” vyznala sa s pokorou Barbora. A my len môžeme dodať, že vyzerá skutočne nádherne!

Tehotná Barbora Švidraňová Tehotná Barbora Švidraňová

Zdroj: Instagram, Topky.sk | Foto: Instagram