Barbora Švidraňová je mladá a úspešná slovenská speváčka a herečka, ktorej sa momentálne v šoubiznise darí skutočne vo všetkom, na čo siahne. Okrem toho, že pôsobí ako divadelná herečka a pravidelne vystupuje so svojou kapelou Basie Frank Band, stíha aj prácu v televízii, kde ju už onedlho opäť uvidíme v programe Tvoja tvár znie povedome 2. Tentokrát však nebude krásna ryšavka súťažiť, no objaví sa ako hlasová poradkyňa pre ostatných umelcov.

Mladá a krásna ryšavka Barbora Švidraňová sa do povedomia ľudí dostala najmä pôsobením v seriáli Búrlivé víno, kde si zahrala rolu mrchy Karin. Odvtedy však rapídne schudla a zúčastnila sa šou Tvoja tvár znie povedome, kde každý týždeň predvádzala bravúrne výkony, ktoré dvíhali obecenstvo a porotu zo stoličiek. Basie je nádherná žena, ktorá má svetu čo ukazovať. Preto sa rozhodla nafotiť trochu odvážnejšie fotky, vďaka ktorým sa však cítila úžasne a naozaj sebavedomo. A my môžeme len tíško závidieť jej krásu a dokonalosť. :)

 

 

 

barbora

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.