Barbora Švidraňová sa už roky teší zo skvelej hereckej i speváckej kariéry, ktorej dopomohla najmä účasť v populárnej šou The Voice. Minulý rok však červenovláska pódiá i televízne kamery vymenila za najkrajšiu životnú rolu matky. Po necelom roku od narodenia vytúženého synčeka Gabriela ale Basie hlási veľkolepý návrat na hudobnú scénu!

Speváčka si od drobčeka na chvíľu odbehla, aby vyprodukovala čerstvý videoklip k piesni s názvom Máš čas. Nová balada o pokojnejšom plynutí života i lásky prináša zaujímavú zmes popových a folkových tónov, ktoré sú doladené veľmi nápaditým videoklipom.

barbora svidranova

Na natáčaní sa úspešná mamina zmenila na ženu viacerých tvárí, pričom si okúsila rolu krehkej nevesty z hôľ či dramatickej talianskej vdovy. Nielen výrazné Barborine premeny, ale i profesionálne tanečné kreácie pod vedením skúseného choreografa Lacka Cmoreja priniesli skladbe to správne oživenie.

Čerešničkou na torte sa stáva text napísaný od neprekonateľného majstra Milana Lasicu. Barborka zároveň prezradila, že na audio úpravách sa podieľal aj jej brat Šimon, ktorý momentálne hviezdi v prebiehajúcej sérii šou The Voice Česko Slovensko. Spojenie najväčších profíkov z brandže tak obľúbenej speváčke zaručilo nové originálne dielo plné pestrých efektov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

barbora svidranova

Nová skladba MÁŠ ČAS

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/basie