Talentovaná speváčka Barbora Piešová sa zviditeľnila nielen vďaka silnému hlasovému prejavu, ale tiež schopnosťou neustále meniť podobu. Krátko pred živým prenosom famóznych finálových kôl stavila 19-ročná Prievidžanka na ďalšie prekvapenie – ženský „chameleón“ zo Superstar si na finále pripravil výraznú zmenu imidžu!

Z nenápadnej šedej myšky z castingu sa postupne stáva neprehliadnuteľná diva a tiež jedna z najväčších favoritiek na celkové víťazstvo. Barbora pláva z kola na kolo s čoraz vyššou sebadôverou, pričom každým novým vystúpením dokázala divákov i porotu niečím zaskočiť.

barbora piešova

V prípade sympatickej plavovlásky sa jedná najmä o širokospektrálne výzorové úpravy – Piešovú sme už videli po zásahu profesionálnych stylistov v drsnom rockovom štýle, s uhladenými vyčesanými vlasmi či s bohatou kučeravou hrivou, kedy ju nespoznala ani pätica umelcov v porotcovských kreslách – speváčke to zakaždým neskutočne svedčalo.

Barbora Piesova superstar

Teraz však prišla zmena, aká hviezde zo Superstar vydrží omnoho dlhšie než predošlé krátkodobé experimenty. Barbora si totiž nechala svoje husté dlhé háro zafarbiť z ryšavej na hnedú a dokonca jej čelo odteraz zdobí ofina. Markizáčka sa premenou pochválila aj na Instagrame, kde ju viac ako 80% fanúšikov za toto rozhodnutie pochválilo.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Barbora_piesova| Foto: Instagram/Barbora_piesova, Markiza.sk