Do tohtoročnej série speváckej súťaže The Voice sa prihlásilo nespočetné množstvo nádejných budúcich umelcov. Výkony súťažiacich sú čím ďalej tým lepšie, avšak do duelových rozstrelov sa môžu dostať len tí najtalentovanejší, čo sprevádza poriadna dávka sklamania pre tých, ktorých si ani jeden z koučov n do svojho tímu nezvolil.

Jednou zo speváčok bola aj mladá Barbora Cínová so svojím prespievaním svetového songu I have nothing od Whitney Houston. Daná voľba pesničky sa však ukázala ako osudná a tmavovlasá kráska odišla z pódia s obrovským sklamaním. Napriek veľkému talentu a zlatu v hrdle totiž neočarila ani jedného z porotcov natoľko, aby stlačil vytúžený gong znamenajúci “chcem ťa do tímu!”.

Barbora sa pri odchode z pódia neubránila slzám a dokonca uviedla, že chce so spevom nadobro skončiť. Tieto slová chytili za srdce slovenskú speváčku Mambu Dashu, ktorá sa zviditeľnila v speváckych súťažiach, a tak pozná pocit, keď o osude rozhodujú cudzí ľudia. Barborke preto venovala pár úprimných slov.

Pre mňa to bol každýkrát… neskutočná bolesť, neskutočná podpásovka. Vždy ma to nanovo zabilo,” Mamba opisovala svoje pocity po tom, čo ju vyhodili nielen zo Superstar, ale i z Hlasu Československa. Dasha dokonca po prvýkrát priznala, že sa po jednotlivých vypadnutiach chcela “vytratiť do úzadia” a nadobro so spevom skončiť rovnako ako Barbora z The Voice.

Následne Dáša Šarközyová prehovorila vyradenej súťažiacej priamo do duše, pričom neudržala svoje slzy na uzde. „Ja, keď som videla včera tú babu, proste, ako sa tam strašne zložila a povedala tú vetu “ja už nikdy nechcem spievať”, proste… Strašne sa mi chce plakať, lebo som sa cítila proste rovnako a to tak nemôžeš brať,” rozcítila sa.

Musíš spievať ďalej, pretože spievaš úžasne. Táto súťaž nie je všetko, ani pre tých, ktorí ju vyhrajú,” znejú Mambine povzbudzujúce slová, ktoré patrili v podstate všetkým účinkujúcim sklamaných z odmietnutia zo strany porotcov v televíznych šou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Takže, prosím, ak ste v takejto súťaži a naozaj viete spievať a je to váš život, tak nech vám je jedno, či vás ohodnotia dobre alebo zle, to nič neznamená,” dodala na záver, pričom si celé vyjadrenie môžete vypočuť na videu nižšie.

Vystúpenie Barbory Cínovej

Reakcia Daši Šarközyovej

 

Video: Youtube, Streamable.com | Foto: YouTube, Instagram/Mamba Dasha, Twitter