Po prvom finálovom kole SuperStar sme sa, bohužiaľ, rozlúčili s českým adeptom na víťaza Michalom Šafratom. Veľmi talentovaný jedinec si získal fanúšikov jedinečnou farbou hlasu, a tak pri jeho odchode zabolelo pri srdci mnohých divákov talentovej šou. Fešákov odchod poriadne zobral aj jeho súperku Barboru Piešovú, ktorá ukázala svoje pravé emócie až v zákulisí.

Barbora Piešová, členka TOP 5 finalistov SuperStar, po ukončení nedeľného live vysielania ukázala namiesto radosti z postúpenia plač. Dôvodom bol jej bývalý český súper – Michal Šafrata. Superstáristi síce potvrdili, že ich vzťah je len na čisto kamarátskej úrovni, ale aj silné priateľstvo dokázalo Barborku emocionálne rozhodiť potom, čo bol Michal zo súťaže vyradený.

Michal Šafrata a Barbora Piešová

Po odvysielaní prvého finálového kola sa v zákulisí okrem súťažiacich pohyboval aj porotca Leoš Mareš, ktorý chcel ukázať atmosféru za oponami veľkolepej šou. Ani jemu neuniklo, že sa finalistka utápa v slzách. „Tebe je ľúto koho?“ známy moderátor prerušil prebiehajúci rozhovor Barbory pred kamerou. „Michala,“ odpovedala mu so zármutkom, načo aj on sám  priznal, že ho vyradenie blondiaka trápi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/leosmares | Foto: Instagram/