Barboru Piešovú, finalistku SuperStar, predstavovať netreba. Svojím úžasným talentom, charizmou a hanblivosťou si už na prvom kástingu získala okrem porotcov aj celé Slovensko. No málokto vie, že Barborka nie je prvá Piešová, ktorá spevom ochromila posudzujúci tím umelcov.

Písal sa rok 2010 a TV JOJ vysielala jednu z najúspešnejších šou – ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Tohto ročníka súťaže sa zúčastnila aj menšia nenápadná blondínka, ktorá svojou verziou pesničky Jsi můj pán zaskočila i samotnú interpretku skladby – Luciu Bílu „Si nesmierne okúzľujúca slečna, ale ja si hlavne cením, že si si vybrala česko-slovenský titul,“ zhodnotila vystúpenie čiernovlasá porotkyňa.

Lenka Piešová v Česko Slovensko má talent

Vtedy si len-16 ročná Lenka na svoju stranu získala celé publikum, ktoré vypískalo nie celkom pozitívne slová kata – Jara Slavíka. Ten totiž tvrdil, že taká hlboká pieseň je ešte pre mladú študentku veľké sústo. Speváčka ale napokon vďaka rozhodnutiu Jána Krausa postúpila až do samotného semifinále.

Dnes Lenka spolupracuje aj so sestrou Barborou, ktorá v nedeľu večer zabojuje o titul novej SuperStar, pričom jedno z ich diel s názvom Anjeli zložila dokonca Barbora osobne. Je naozaj úžasné sledovať, ako sa kočky Piešové predierajú talentovými súťažami, aby si splnili rovnaký sen – živiť sa hudbou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Barbora a Lenka Piešoví

Lenka v ČSMT 2010

Lenka a Barbora – Anjeli

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/barbora_piesova