Víťazka Superstar púšťa do éteru jednu skladbu za druhou a v najnovšom videoklipe obsiahla veľmi silné výpovedné posolstvo. Barbora Piešová spojila sily s najlepším kamarátom Michalom Šafratom, z čoho vznikla emotívna pieseň s hodnotným vizuálnym sprievodom.

Skutoční priatelia sú pre náš život rovnako dôležití ako pokojné rodinné zázemie. Svoje o tom vedia hviezdy uplynulej série šou Superstar, ktoré spojila práve účasť v súťaži. Odvtedy vytvorili nerozlučnú dvojku a dôležitosť kamarátskych vzťahov sa snažia preniesť i na publikum.

barbora piešová michal šafrata

Barbora s Michalom majú k sebe veľmi blízko – tentokrát sa opäť zišli, aby vydarenej skladbe s názvom Priateľ vniesli nový nádych. Pieseň z albumu Som flegmatik, ale optimista sa teší veľkej obľube, preto sa konečne dočkala krásneho video spracovania.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Česko-slovenské spevácke duo dokázalo textom i nápaditým klipom zobraziť pravé hodnoty, na aké sa v dnešnej konzumnej dobe častokrát zabúda. V tejto vydarenej nahrávke sa naozaj ukrýva niečo viac, z čoho miestami až naskakujú zimomriavky.

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/Tvmarkizaofficial, Barborapiesova_official