Barbora Krajčírová sa do povedomia širokej verejnosti dostala najmä v čase, keď prijala ponuku moderovať známu talentovú šou. Odvtedy však už ubehlo niekoľko rokov a usmievavá plavovláska má dnes na konte množstvo relácií či spoločenských podujatí, pričom na tom poslednom sa predviedla v outfite, ktorý vyráža dych.

Barbora Rakovská minulý rok priaznivcov poriadne prekvapila tajným sobášom s poslancom Ľubošom Krajčírom. Po boku nového manžela ale známa blondínka žije i s dcérkou Amiou, ktorú má z predchádzajúceho vzťahu s hudobníkom Tomim Popovičom.

Sympatická mamina však v poslednej dobe doslova žiari šťastím a všetko nasvedčuje tomu, že sa jej skutočne podarilo nájsť pravú lásku. Sťažovať si určite nemôže ani po pracovnej stránke, nakoľko Barborkinu tvár môžeme nielen počúvať v rádiu, ale tiež ju v rámci rôznych projektov pravidelne vídať na televíznych obrazovkách.

Atraktívna kočka si nedávno odskočila moderovať podujatie na zámku, kde zahviezdila ako pravá princezná z romantickej rozprávky. Pri pohľade na dokonalé a honosné šaty Barbory Krajčírovej tak nejednej nadšenej dáme padne sánka. Viaceré fanúšičky sa tak zhodli na tom, že 32-ročná hviezda vyzerala v tomto módnom kúsku priam božsky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

barbora krajčírová

Zdroj/Foto: Instagram/barbora.krajcirova