Tento týždeň je bohatý na nové celebritné bábätká. Kým v utorok sa stali trojnásobnými rodičmi speváčka Mária Čírová s hudobníkom Mariánom Kachútom, deň nato porodila politikovi Ľubošovi Krajčírovi jeho manželka – moderátorka Barbora Krajčírová prvého spoločného synčeka, pričom v jej prípade išlo už o druhý pôrod cisárskym rezom. Prečo musela známa blondínka dvakrát podstúpiť sekciu?

V septembri tomu budú dva roky, čo jedna z najznámejších slovenských moderátoriek vymenila priezvisko Rakovská za Krajčírová. Barborka s Ľubošom však oslávia druhé výročie svadby už aj v spoločnosti vytúženého potomka, ktorý prišiel na svet 29. júla.

K blondínkinej 9-ročnej Amii, ktorú má zo vzťahu s hudobníkom Tomim Popovičom, pribudol braček Kristián, pričom rovnako ako v prípade dcérky aj on musel prísť na svet cisárskym rezom. Podľa informácií Nového času stojí za Barborkinými oboma sekciami jej zdravotný stav, konkrétne vrodený problém s krvou, kvôli čomu musela brať lieky a injekcie.

„Musí si riediť krv, je pod drobnohľadom lekárov. Už pri Amii mala toto isté. Amiin pôrod sa po veľa veľa hodinách skončil sekciou. Pri tomto pôrode to zohralo rolu a, samozrejme, aj tie problémy s krvou, a aj pokročilý čas a váha malého. Lekári mali takmer okamžite jasno, že Kristián musí ísť cisárskym rezom,“ uviedol zdroj Nového času, ktorému sa podarilo zistiť, že chlapček mal pri narodení 3 650 g a 51 cm.

Barbora Krajčírová

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/barbora.krajcirova