Uplynulý týždeň prekvapila celé Slovensko informácia, že multiotecko a bývalá superstaristka Barbora Balúchová sa stanú rodičmi. Dnes má speváčka pre všetkých ľudí jasný odkaz!

Informácia, že Barbora Balúchová a Boris Kollár tvoria v súkromí pár, zaskočila počas uplynulého týždňa celé Slovensko. Speváčka, ktorá sa takmer vytratila z mediálneho kolotoča a venuje sa podnikaniu v oblasti ženskej krásy, je podľa dostupných zdrojov tehotná s politikom a podnikateľom Borisom Kollárom. Ten sa stane otcom už po desiatykrát!

Barbora zverejnila 10. júla na sociálnej sieti snímku v plavkách, kde po narastajúcom brušku nie je ani stopy. Začiatkom mesiaca však bola zachytená fanúšičkou počas koncertovania, kde sa jej pod šatami rysoval malý náznak tehotenstva. Alebo je to optický klam? Nech je ako chce, Barbora popriala všetkým ľuďom krásnu nedeľu a želanie, aby sa vykašľali na intrigy, ktoré nikomu krajší deň neurobia.

1

Fotografia z koncertu

2

Foto: Facebook/Barbora.Baluchova 

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)