Po prevalení tehotenskej aféry speváčky Barbory Balúchovej a poslanca Borisa Kollára, prichádza ďalší mediálny problém v podaní ex-Superstáristky. Niekto si vytvoril na sociálnej sieti Facebook profil s jej menom a mladá speváčka to nenesie práve najlepšie.

Podnikateľ a poslanec Boris Kollár je povestný svojou záľubou oplodňovať známe, ale aj menej známe tváre slovenského šoubiznisu a jeho posledným ,,úlovkom” sa stala speváčka a niekdajšia finalistka súťaže Slovensko hľadá Superstar. Potom, čo sa široká verejnosť dozvedela, že Barbora Balúchová a (mimochodom, stále zadaný) Kollár spolu čakajú dieťa, budúci otecko sa zachoval veľmi galantne a odišiel aj s rodinou do zámoria. Balúchová zostala na Slovensku, kde čelí obrovskej vlne kritiky a najnovšie sa nejaká dobrá duša rozhodla ,,spríjemniť” speváčke tehotenstvo ešte viac tým, že si vytvorila falošný profil s jej menom na sociálnej sieti. Anonymný používateľ Facebooku, vystupujúci pod menom Barbory Balúchovej, si dokonca bez hanby pridáva medzi ,,priateľov” všetkých jej virtuálnych známych. Budúca mamička to však nechce nechať len tak a na sociálnej sieti poprosila svojich fanúšikov o pomoc s vymazaním falošného účtu, ale ani v tomto prípade sa nestretla s priaznivými názormi na svoju osobu.

Barbora Balúchová facebook

Foto: Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)