Speváčka Barbora Balúchová sa do povedomia širokej verejnosti dostala ako účastníčka šou SuperStar. O niekoľko rokov neskôr sa prevalila jej aféra s podnikateľom a politikom Borisom Kollárom, s ktorým má dieťa. Nedávno sa Barbora na sociálnej sieti Facebook poriadne rozzúrila!

V relácii Teleráno sa totiž objavila odborníčka na detskú stravu Hana Nechvatalová. Názor, ktorý táto pani prezentovala v spomínanej relácii, však Barboru poriadne vytočil. Dokonca natoľko, že napísala emotívny status. Mamička 6-mesačného Alexa neskončila len pri statuse, ale pár hodín po ňom pridala aj video. V ňom vyzvala pani Nechvatalovú, aby s ňou išla otestovať detské výživy z obchodu, ktoré ona odporúčala v Teleráne, a porovnala ich s tými domácimi. Súhlasíte s Barboriným názorom?

Barbora Balúchová a jej výzva

Zdroj | Foto | Video: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)