Speváčka, exsuperstaristka a v súčasnosti aj mamička desiateho potomka Borisa Kollára, Barbora Balúchová, srší šťastím. Iba pred pár dňami porodila rozkošného synčeka Alexandra Jána, ku ktorému prijíma gratulácie zo všetkých strán. Speváčku nenechali priania chladnou a konečne k svojim fanúšikom prehovorila!

V období, kedy sa na Slovensku vysielala druhá séria súťaže Superstar, bola v očiach detí hviezdou a dnes je dopodrobna prepieraná bulvárom kvôli mileneckému vzťahu s politikom Borisom Kollárom. Barbora Balúchová, ktorá 12. januára porodila svojho prvého syna Alexandra Jána, sa absolútne dištancuje od mediálneho kolotoča, avšak gratulácie k rozkošnému bábätku ju nenechali chladnou! Speváčka tak konečne prelomila mlčanie a prostredníctvom sociálnej siete Facebook sa so slzami v očiach poďakovala všetkým gratulantom. „Priatelia, chcem sa vám všetkým zo srdca poďakovať za krásne priania. Dňa 12.1 sa mi narodil SYN a aj teraz, keď vám sem toto píšem, mi stekajú slzy po tvári. Ten pocit, keď milujete bezhraničnou láskou sa nedá ani opísať. Ďakujem BOHU že som sa stala mamou tak úžasného chlapčeka a ďakujem že sme zdraví a v poriadku,“ uviedla dojatá Barbora.

Zdroj: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)