Majú pocit, že je na predaj! Bývalá superstaristka a „mamička č. 9“ politika Borisa Kollára vraj pravidelne prostredníctvom sociálnych sietí dostáva od mužov nemravné návrhy. Anonymov, ktorým dodal internet pocit moci, neodrádza ani jej ignorancia. Nad ponukami pre Barboru Balúchovú sa pritom človeku zastavuje rozum!

Prednedávnom sme vám priniesli článok o finančných problémoch Barbory Balúchovej, do ktorých ju dostal predovšetkým stroskotaný biznis. Možno aj kvôli nim majú niektorí ľudia pocit, že blondínke vlastne len urobia po vôli, ak za ňou prídu s ponukou zaplatiť jej za spoločnosť.

Baluchova

„Si tu?,“ napísal blondínke v súkromnej správe muž, ktorý sa síce nepredstavil, no zato šiel rovno na vec. „Hmmm? 10.000 eur?“ Keď speváčka nereagovala, chvíľku nechal svoj návrh tak, no po čase o sebe dal vedieť opäť: „Ahoj, nerozmyslela si si to? Hm?“

Po tichu, ktoré nasledovalo, prihodil ďalších 10.000 eur, potom ešte päť. Suma sa tak rýchlo vyšplhala na neuveriteľných 25.000 eur: „Cash na ruku. Neboj, nie na s*x.“

Anonymovi sa Balúchová zrejme neuveriteľne zapáčila a mal pocit, že každá žena má svoju cenu. Exsuperstaristka totiž nie je jediná, kto na internete dostáva podobné ponuky. Pozvánky na stretnutia za odmenu vo výške 10.000 eur sú vraj na dennom poriadku aj u Silvie Kucherenko, pričom najvyššia, ktorú dostala, sa vyšplhala až na 100.000 eur. V prípade oboch slečien však anonymní donchuani odchádzajú s dlhým nosom – dievčatá totiž na podobné ponuky zásadne nereagujú.

Silvia Kucherenko

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/barborabaluchovaofficial, official_silviakucherenko