Sú to len dva dni, čo sa stal z politika a podnikateľa Borisa Kollára (51) desaťnásobný otec a zo speváčky Barbory Balúchovej (29) čerstvá mamička. Šťastnému páru sa narodil synček Alex, ktorého exkluzívnu fotografiu získal slovenský denník!

Aj keď sa počas tehotenstva speváčka Barbora Balúchová akokoľvek dištancovala od sveta šoubiznisu a bulváru, jej gravidita a pôrod boli ostro sledované slovenskou verejnosťou. V štvrtok predpoludním priviedla niekdajšia účastníčka šou ,,Slovensko hľadá Superstar” na svet svojho prvorodeného synčeka, ktorému dala meno Alexander Ján. Podľa dostupných informácií speváčku pôrod v bratislavskej Petržalke mierne potrápil, avšak určite sa bolesti nevyrovnajú pohľadu na krásnu tváričku malého anjelika, ktorý je skutočne rozkošný. :) 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)