Barbora Balúchová, ktorá údajne čaká dieťa s podnikateľom a “multioteckom” Borisom Kollárom, svoje tehotenstvo už dlhšie neutají. V týchto dňoch sa totiž objavila na verejnosti, kde jej rastúce bruško výrazne bilo do očí všetkým navôkol.

28-ročná speváčka a podnikateľka Barbora Balúchová sa dostala do širšieho povedomia ľudí vďaka účinkovaniu v šou Slovensko hľadá Superstar. Aj keď jej pôsobenie v slovenskou šoubiznise rýchlo zapadlo prachom, tento rok sa vrátila vo veľkom štýle, keď sa na povrch prevalila informácia, že blondínka čaká svoje prvé dieťa s politikom Borisom Kollárom. Barbora sa k celej veci nikdy nevyjadrila, informácie nepotvrdila ani nevyvrátila. Rastúce bruško je však ťažké ukryť a prvé náznaky tehotenstva sa objavili už takmer pred dvoma mesiacmi, kedy vystupovala so svojou skupinou Starmania. V kapele jej však dali na istý čas stopku a nahradili ju novou speváčkou. Budúca mamička sa však ukázala na natáčaní šou Petra Marcina Neskoro večer, kde v krásnych čiernych šatách už bruško neukryla. Tehotenstvo Barbore pristane a rozhodne jej pridalo na kráse!

01 02 03

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.