Krásna slovenská speváčka Barbora Balúchová je, ako mnohé naše celebritky, instagramovo aktívna. Najnovšie na sociálnej sieti vyjadrila svoj negatívny postoj k akcii obľúbeného obchodného reťazca Lidl. Súhlasíte s ňou?

Slovenská speváčka Barbora Balúchová je v povedomí verejnosti zapísaná najmä pomerom so známym multioteckom a podnikateľom Borisom Kollárom, ktorému porodila syna Alexandra Jána. Tak ako väčšina žien slovenského šoubiznisu, aj Barbora obľubuje sociálnu sieť Instagram. Najnovšie sa s fanúšikmi podelila o svoj názor na nákupnú akciu „Slovenský týždeň v Lidli“. Táto spoločnosť sa totiž rozhodla obdarovať prvých 100 000 zákazníkov, ktorí nakúpili nad 20 € počas „slovenského“ týždňa konzervou s tatranským vzduchom.

Balúchová kritizuje Lidl.

„Ako nápad je to fajn, ale na plechovky??? Nemáme už aj bez tohto odpadu dosť??? Rozum sa mi zastavuje nad takýmito nepremyslenými krokmi. Či premyslenými len opäť do toho nevidíme?“ rozhorčila sa nad marketingovým výmyslom speváčka. Ako sa vraví sto ľudí, sto chutí. Tento kontroverzný darček síce rozdelil verejnosť na dva tábory, ale treba uznať, že nápad to je originálny.

Balúchová kritizuje Lidl.

Zdroj/Foto: Instagram, Facebook