Mnohí si kladú otázku, čo viedlo desať žien k tomu, aby mali dieťa s prelietavým politikom a podnikateľom Borisom Kollárom. Peniaze? Láska? V poradí deviata z nich to povedala na rovinu.

Pred štyrmi rokmi sa zo speváčky Barbory Balúchovej, ktorá sa preslávila vďaka druhej sérii šou Slovensko hľadá SuperStar, stala mamička syna Jána Alexandra. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby chlapčekovým otcom nebol známy Boris Kollár – jeho meno sa dovtedy spájalo už s deviatimi deťmi od ôsmich mamičiek.

Barbora Balúchová so synom

Ako sa ale najnovšie ukázalo, synček majiteľky kozmetického salónu a predsedu Národnej rady SR “nevznikol” len počas nejakého jednorázového úletu. Barbora, ktorá inak Borisa veľmi nespomína, fanúšikom na Instagrame otvorene reagovala na záludnú otázku ohľadom jej citov k lídrovi hnutia Sme rodina.

,,Si do Borisa zamilovaná ešte? Prečo s ním bola taká krásna žena? Životná istota?” vyzvedali ľudia, ktorí sa prekvapivo dočkali aj odpovede. ,,Položím vám takú otázku, mali by ste dieťa s niekým, koho nemilujete alebo ste nemilovali?” spätne sa opýtala atraktívna blondínka, čím dala jasne najavo, že v jej prípade pri Kollárovi zaúradovala láska. Napriek tomu však oficiálny pár nikdy netvorili.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

barbora balúchová

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/barborabaluchovaofficial, kallarboris