Exsuperstaristka a budúca mamička Barbora Balúchová, ktorá očakáva svojho prvého potomka s podnikateľom a politikom Borisom Kollárom, má pre rýpajúcu Andreu Heringhovú i médiá jasný odkaz!

Andrea Heringhová, ktorá splodila s Borisom Kollárom dve deti, momentálne oddychuje so záletným partnerom za veľkou mlákou. Ani to ju však neodradilo od toho, aby si ,,rypla” do budúcej mamičky Borisovho desiateho dieťaťa a na jej adresu sa vyjadrila slovami: „Tak jej treba! Nie je prvá a neverím, že posledná!“

Speváčka má na vec zjavne jasný názor a neustále ťahanice ohľadom jej dieťaťa ju začali unavovať. „Nemám záujem o riešenie môjho súkromia cez médiá. A pokiaľ to druhú stranu baví, nech sa páči,“ uvádza Barborine vyjadrenie denník NČ. „Nebudem si tu nič vykrikovať, je to trápne. Mám veľa práce, aby som sa zaoberala intrigami!“ odkázala Heringhovej.

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)